Şişme Tıbbi Yastık

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Tıbbi Yastık acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Tıbbi Yastık

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Tıbbi Yastık ya da rahatlama bu gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, fakat tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Tıbbi Yastık tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Tıbbi Yastık farklı ebat mevcut, bununla beraber özel oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Şişme Tıbbi Yastık

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten çok aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Tıbbi Yastık kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Tıbbi Yastık

şişme askeri çadır az sürede kurmak kolay ve talep edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten ardından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Tıbbi Yastık ayrıcalıklı renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel sürede kişiler için geçici ev.