Şişme Tıbbi Yatak

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Tıbbi Yatak acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Tıbbi Yatak

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Tıbbi Yatak yahut rahatlama bu gibi acil durumlarda kullanılabilir, lakin tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Tıbbi Yatak tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Tıbbi Yatak değişik ebat mevcut, ayrıca hususi hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Tıbbi Yatak

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten aşırı portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 olarak monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Tıbbi Yatak kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Tıbbi Yatak

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak pratik ve ilgi edildiği bu gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Tıbbi Yatak farklı renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi sürede bireyler için geçici ev.