Şişme Yatak Hastane Yatağı

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Yatak Hastane Yatağı acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Yatak Hastane Yatağı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Yatak Hastane Yatağı ve ya rahatlama benzeri acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Yatak Hastane Yatağı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Yatak Hastane Yatağı farklı ebat mevcut, bununla birlikte hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Yatak Hastane Yatağı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden çok portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç olarak monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Yatak Hastane Yatağı kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Yatak Hastane Yatağı

şişme askeri çadır az sürede kurmak pratik ve talep edildiği bu gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonradan ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Yatak Hastane Yatağı farklı renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel sürede insanlar için geçici ev.