Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme

Havalı çadır şekilde da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme yada rahatlama gibi acil hallerde kullanılabilir, fakat tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme farklı ebat mevcut, bununla beraber özel yapılmış olsun.

SAM 2096 - Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 veya 3 şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak kolay ve talep edildiği bunun gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonradan ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Sofcare Şişme Vinil Hastane Yatağı Bindirme değişik renklerimiz olmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel zamanda insanlar için geçici ev.