Taşınabilir Hastane Çadırı

Havalı çadır şekilde da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Taşınabilir Hastane Çadırı acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Taşınabilir Hastane Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Taşınabilir Hastane Çadırı yahut rahatlama gibi acil durumlarda kullanılabilir, fakat aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Taşınabilir Hastane Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Taşınabilir Hastane Çadırı farklı ebat var, bununla birlikte hususi oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Taşınabilir Hastane Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu nedenden aşırı portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 yada üç olarak monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Taşınabilir Hastane Çadırı kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Taşınabilir Hastane Çadırı

şişme askeri çadır az sürede kurmak basit ve ilgi edildiği bunun gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Taşınabilir Hastane Çadırı farklı renklerimiz bulunur. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda kişiler için geçici ev.