Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi yahut rahatlama benzeri acil hallerde kullanılabilir, ancak aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi değişik boyut mevcut, bununla beraber özel oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok fazla portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 yahut üç şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak kolay ve talep edildiği bunun gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonradan ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Taşınabilir Şişme Acil Aydınlatma Sistemi değişik renklerimiz vardır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi sürede insanlar için geçici ev.