Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı

Havalı çadır olarak da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı veya rahatlama bu gibi acil durumlarda kullanılabilir, ancak tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı değişik ebat mevcut, bununla birlikte özel oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı çok portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç olarak monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı

şişme askeri çadır az zamanda kurmak basit ve ilgi edildiği benzeri değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir oldukça çok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Taşınabilir Şişme Acil Durum Işığı değişik renklerimiz bulunmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanmaktadır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel sürede bireyler için geçici ev.