Tema Hastane Başı Şişirilmiş

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Tema Hastane Başı Şişirilmiş acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Tema Hastane Başı Şişirilmiş

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Tema Hastane Başı Şişirilmiş ve ya rahatlama bunun gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, lakin aynı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Tema Hastane Başı Şişirilmiş tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Tema Hastane Başı Şişirilmiş farklı ebat var, ayrıca hususi hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Tema Hastane Başı Şişirilmiş

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ya da üç olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Tema Hastane Başı Şişirilmiş kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Tema Hastane Başı Şişirilmiş

şişme askeri çadır az zamanda kurmak kolay ve talep edildiği benzeri değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Tema Hastane Başı Şişirilmiş farklı renklerimiz bulunur. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da adlandırılır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi zamanda bireyler için geçici ev.